MATIČNI OBJEKT

L. Ružke 2, Čakovec

Tel. 040/390 501  ravnateljica – Varošanec Lidija

Tel. 040/ 390-524  pedagoginja –  Patarčec Gordana

Tel. 040/ 390-382 administrativno-računovodstveni službenik – Kovač Biserka

Tel. 040/ 500-218 zdravstveni voditelj – Kvakan Anđelka

Tel. 040/ 390-377  tajnik – Majdandžić Mirjana

Tel. 040/ 391-211 voditelj računovodstva – Trstenjak Aleksandra

Tel. 040/ 391-212  administrativno-računovodstveni službenik – Sinko Mirjana

Fax. 040/ 391 510;

 

RADNO VRIJEME JASLICA I VRTIĆA:

5.30-16.30sati

 

VRSTE PROGRAMA:

Redovni program u trajanju od 10 sati dnevno

 

VODITELJ  JASLICA: ANĐELKA KVAKAN

ZAMJENIK VODITELJA: VLATKA KARANOVIĆ

VODITELJ VRTIĆA: IRENA GAŠPAR

ZAMJENIK VODITELJA: MARINA KOVAČ

 

ORGANIZACIJA RADA – ODGOJITELJI

 
RB Dobna skupina i vrsta programa Ime i prezime Radno vrijeme

1.

II. JASLIČKA

Djeca od 13-18 mjeseci

Danica Stipetich

Lidija Kacun

6.30 – 12.30

10.00 – 16.00

2. III. JASLIČKA
Djeca u 3.god. života

Nevenka Trojko

Anica Žganec

7.00 –  13.00

10.00 – 16.00

3.  MJ. JASLIČKA
Djeca od 1. do 3. god. života

Sandra Haček

Ivana Škrobar

7,00 – 13,00

10,00 – 16,00

4. IV. A SKUPINA
Djeca u 4.god. života

Mirjana Lisjak

Kristina Barić

7.00 – 13.00

10.00 – 16.00

5. IV. B SKUPINA
Djeca u 4. god. života

Vlatka Karanović

Antea Dobranić

7,00 – 13,00
10,00 – 16,00
6. V. A. SKUPINA
Djeca u 5.god.života

Irena Gašpar

Sanja Vincetić

6.30 – 12.30

10.00 – 16.00

7. V. B. SKUPINA
Djeca u 5. god. života

Đulijana Matotek

Jadranka Drvarić

7.30 – 13.30

10.00 – 16.00

8. VI. A  SKUPINA
Djeca u 5. i 6. god. života

Snježana Vugrinec

Silvana Ivačić

7.00 – 13.00

10.00 – 16.00

9. VI. B 1 SKUPINA
Djeca u 6. i 7.god. života

Smilja Grujić

Marina Kovač

7.30 – 13.30

10.30 – 16.30

10. VI. B 2 SKUPINA
Djeca u 6. i 7.god. života

Roberta Capek

Zorka Igrec

7.30 – 13.30

10.30 – 16.30

 

ORGANIZACIJA RADA – SPREMAČICA I PRALJE

RB Ime i prezime Radno vrijeme
1. Nada Ljubičić 9,00-17,00
2. Svjetlana Murković 11,00-19,00
3. Klara Zadravec 9,00-17,00
4. Marija Bacinger 11,00-19,00
5. Suzana Kregar 9,45 – 13,45
6. Vesna Sandrin – pralja 7.00 – 15.00

 

ORGANIZACIJA RADA – KUHINJSKO OSOBLJE

RB Ime i prezime Djelatnost Radno vrijeme
1. Biserka Kolac Glavna kuharica 6,00-14,00
2. Ivana Novak Kuharica 6,00-14,00
3. Edita Zavrtnik Kuharica 6,00-14,00
4. Dejan Boj Kuhar 6,30-14,30
5. Sanja Tkalec Servirka 7,00-15,00

 

RADNO VRIJEME – DOMARI

RB Ime i prezime
Radno vrijeme
1. DRAŽEN SANJKOVIĆ 7,00-15,00
2. DAMIR ČEKUNEC 6,30-14,30
3. ZLATKO LISEK 6,00-14,00

 01 02 03