Dječji vrtić Cvrčak Čakovec Lavoslava Ružičke 2, Čakovec info@dv-cvrcak.hr
+385 (0)40 390-382

Poziv na sjednicu UV DV Cvrčak na dan 21.5.2024.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća DV Cvrčak na dan 23.4.2024.

Poziv na Sjednicu UV na dan 8.4.2024.

Poziv na Sjednicu Upravnog vijeća na dan 4. 3. 2024.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća na dan 16.2.2024.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća na dan 31.1.2024.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća na dan 21.12.2023.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća na dan 12.12.2023.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća na dan 06.12.2023.

Poziv na sjednicu Upravnog vijeća na dan 16.10.2023.