MATIČNI OBJEKT

L. Ružke 2, Čakovec

Tel. 040/390 501  v.d. ravnatelja – Lidija Varošanec

Tel. 040/ 390-382  administrativno-računovodstveni radnik – Sinko, Mirjana

Tel. 040/ 391-211  administrativno-računovodstveni radnik-  Kovač, Biserka

Tel. 040/ 500 218  zdravstveni voditelj – Kvakan, Anđelka

Tel. 040/ 390 377  tajnik – Majdandžić, Mirjana

Tel. 040/390 524  stručni suradnik – pedagog- Patarčec, Gordana

Tel. 040/391-212  voditelj računovodstva – Aleksandra Trstenjak

Fax. 040/391 510; 040/390-411

 

RADNO VRIJEME JASLICA i VRTIĆA:

5,45-16,30 h

VRSTE PROGRAMA:

Redovni program u trajanju od 10 sati dnevno

 

VODITELJ: ANĐELKA KVAKAN

ZAMJENIK VODITELJA: SNJEŽANA VUGRINEC

 

ORGANIZACIJA RADA – ODGOJITELJI

 
RB Dobna skupina i vrsta programa Ime i prezime Radno vrijeme
1.

II. JASLIČKA

Djeca od 13-18 mjeseci

Trojko Nevenka

Žganec Anica

5,45 – 11,45

9,30 – 15,30

2.

III.B  JASLIČKA

Djeca u 3.god. života

Stipetich Danica

Haček Sandra

7,00 – 13,00

9,30 – 15,30

3.

III.A  JASLIČKA

Djeca od 1. do 3. god. života

Kacun Lidija

Jurišaga Vesna

7,00 – 13,00

10,00 – 16,00

4.

IV. A SKUPINA

Djeca u 4.god. života

Gašpar Irena

Španiček Verona

6,30 – 12,30

9,30 – 15,30

5.

IV. B SKUPINA

Djeca u 4. i 5. god. života

Drvarić Jadranka

Matotek Đulijana

7,00 – 13,00

10,15 – 16,15

6.

V. SKUPINA

Djeca u 5.god.života

Snježana Vugrinec

Silvana Ivačić

6,30 – 12,30

9,30 – 15,30

7.

VI. A 1 SKUPINA

Djeca u 5. i 6. god. života

Smilja Grujić

Tanja Ferencek

6,30 – 12,30

10,00 – 16,00

8.

VI. A 2 SKUPINA

Djeca u 5. i 6. god. života

Nedjeljka Tkalčić

Roberta Capek

7,00 – 13,00

10,00 – 16,00

9.

VI. B 1 SKUPINA

Djeca u 6. i 7.god. života

Mirjana Lisjak

Kristina Barić

7,30 – 13,30

10,30 – 16,30

10.

VI. B 2 SKUPINA

Djeca u 6. i 7.god. života

Sanja Vincetić

Ivana Škrobar

7,00 – 13,00

10,00 – 16,00

 

ORGANIZACIJA RADA – SPREMAČICA I PRALJE

RB Ime i prezime Radno vrijeme
1. Nada Ljubičić 9,00-17,00
2. Svjetlana Murković 11,00-19,00
3. Klara Zadravec 9,00-17,00
4. Marija Bacinger 11,00-19,00
5. Vesna Sandrin – pralja 7.00 – 15.00

 

ORGANIZACIJA RADA – KUHINJSKO OSOBLJE

RB Ime i prezime Djelatnost Radno vrijeme
1. Biserka Kolac Glavna kuharica 6,00-14,00
2. Ana Vuk Kuharica 6,00-14,00
3. Edita Zavrtnik (zamjena za bolovanje Antun Stjepan Golubić) Kuharica 6,00-14,00
4. Dejan Boj Kuhar 6,30-14,30
5. Ivana Novak Kuharica 7,00-15,00

 

RADNO VRIJEME – DOMARI

RB IME  I PREZIME RADNO VRIJEME
1. DRAŽEN SANJKOVIĆ 7,00-15,00
2. DAMIR ČEKUNEC 6,30-14,30
3. ZLATKO LISEK 6,00-14,00

 01 02 03